Kérdése van?   +(3630) 488-6512   info@csomszisz.hu

XVI. Országos Pedagógus Úszóverseny

A Csongrádi Senior Úszó és Szabadidősport Egyesület 2016. június 4-én, szombaton rendezte meg a pedagógus naphoz kapcsolódó úszó és medencés sárkányhajó versenyt,a Csongrádi Gyógyfürdő és Uszoda felújított nagymedencéjében.

A csongrádiak mellett, Debrecen, Budapest, Tótkomlós, Szeged, Szabadka, Újvidék- Szerbia, Kecskemét, Bükkösd, Orosháza, Hódmezővásárhely, Szentes, Mezőtúr, Gyula, Nyíregyháza, Pecska(Románia) városából érkeztek versenyzők, így a Csongrádra került verseny rögtön nemzetközivé vált.

A családias,

részről:

50 m ffi gyors

  1. kcs Gyovai Balázs I. NBA Csongrád
  2. kcs Tari László I. Csongrádi Senior Úszó és Szabadidősport Egyesület

50 m női gyors

  1. kcs Palásti Anna III. Csongrádi vidám hangulatú verseny új színfoltja a nagy sikert aratott medencés sárkányhajó csapatverseny volt, mely vándorkupáját első alkalommal a csongrádiak alkotta csapat vehette át. Kiváló úszás eredmények születtek, melyben a csongrádiak kiemelkedően szerepeltek korcsoportjaikban.

Különdíjat vehetett át a Legfittebb női versenyző- Kovács Lukácsné (1935)

Debrecen

Legfittebb férfi versenyző- Boros László (1934)

Szabadka

Ezek az eredmények csongrádi Senior Úszó és Szabadidősport Egyesület

50 m ffi mell

  1. kcs Gyovai Balázs I. NBA Csongrád

50 m női mell

  1. kcs Palásti Anna IV. Csongrádi Senior Úszó és Szabadidősport Egyesület

50 m ffi hát

  1. kcs Gyovai Balázs II. NBA Csongrád
  2. kcs Tari László I. Csongrádi Senior Úszó és Szabadidősport Egyesület

50 m női hát

  1. kcs Palásti Anna III. Csongrádi Senior Úszó és Szabadidősport Egyesület

50 ffi pillangó

  1. kcs Gyovai Balázs I. NBA Csongrád
  2. kcs Eszenyi László II.Csongrádi Senior Úszó és Szabadidősport Egyesület

50 m női pillangó

  1. kcs Palásti Anna II. Csongrádi Senior Úszó és Szabadidősport Egyesület

200 m vegyesúszás

  1. kcs Tari László I. Csongrádi Senior Úszó és Szabadidősport Egyesület

200 m női vegyesúszás

  1. kcs Palásti Anna II. Csongrádi Senior Úszó és Szabadidősport Egyesület

4×50 m FFi vegyesváltó

III. kcs Délvidék csapata I.

Póth Imre

Boros László

Eszenyi László

Bartók Márton

4×50 m mix gyorsváltó

III. kcs Csontúr csapata II.

Pehácsekné Seres Edit

Szűcs Imre

Eszenyi László

Palásti Anna

  1. kcs  Vegyesek csapata  I.

Gyovao Balázs

Hódi Kitti

Kovács Kristóf Áron

Bíró Ágnes

 

Medencés Sárkányhajó csapatverseny

  1. Csobbanók csapata

Pehácsakné Seres Edit

Gergely Ildikó

Hódi Kitti

Kovács Kristóf Áron

Gyovai Balázs

Szűcs Imre

Bihari Mihály

 

  1. Szenior Fókák csapata

Palásti Anna

Bagi Csilla

Eszenyi László

Fodor György

Béládi Csaba

Bartók Márton

III. Tótkomlós csapata

IV. Debrecen csapata

DSCF0214 DSCF0187 DSCF0169 DSCF0157 DSCF0090 DSCF0097 DSCF0098 DSCF0105 DSCF0120DSCF0214